درباره ما

شرایط بوجود آمده توسط ویروس کرونا در اواخر دهه 90 باعث توسعه اینترنت شد و روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرد. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با توجه تمامی این مطالب و عزم راسخ مدیریت سایت برآن آمدیم تا فروشگاهی اینترنتی با مضمون (اسباب بازی – مد و استایل – زیور آلات) در اوج روز ها و دوران کورنایی در شرایط قرنطینه شدید پاییز سال 1399 راه اندازی کنیم. امید به روزی که شاهد عادی شدن وضعیت سلامت جامعه همراه با سبک جدیدی از شرایط زندگی باشیم.

 

ارسال به سراسر کشور

کالای های ثبت و خریداری شده توسط کاربران گرامی، از طریق پست و یا تیپاکس (بسته به انتخاب شما) به آدرس وارد شده با کد پستی ثبت شده توسط کاربر ارسال و تحویل داده خواهد شد.

نحوه ارسال در مشهد : کلیه سفارشات ثبت شده در روز های کاری حداکثر ظرف مدت ۳ ساعت به آدرس ثبت شده توسط پیک ارسال میگردد.

نحوه ارسال در خارج از مشهد : کلیه سفارشات ثبت شده در روز های کاری و قبل از ساعت ۱۲ در همان روز ارسال میگردد و سفارشات ثبت شده در خارج از این تایم به روز کاری بعدی موکول میشود.

پشتیبانی پاسخگو

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی داریم عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگویی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم.

* لازم به ذکر است ساعات کاری بخش پشتیبانی سایت فروشگاه اینترنتی در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۲۱ می باشد.

ضمانت سلامت و اصالت کالا

سیاست فروشگاه اینترنتی بایتک سرمایه گذاری بر پایه اعتماد است، پس تمام تلاش فروشگاه این است که کالاهای مورد عرضه خود را از تامین کنندگان معتبر تهیه نماید و ارائه هرگونه کالای غیر اصلی را مغایر با سیاست اصلی خود در راستای ایجاد اعتماد دو طرفه می داند. به همین دلیل برای آسودگی خاطر شما عزیزان، تمامی کالا های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی تضمین شده می باشند.

ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خوردگی، نوسانات برق، صدمات حین حمل، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز و یا بلایای طبیعی نمی‌گردد.